Ambulans Hizmetleri

imageSağlıkla güvenle konforlu bir şekilde nerede olursanız olun kişinin ihtiyacına yönelik ambulans hizmeti sunuyoruz.

HASTA NAKİL AMBULANSI
Nakil ambulansları evden hastaneye, hastaneden eve, sağlık kuruluşundan diğer sağlık kuruluşuna hasta nakli ve tıbbi müdahaleye ihtiyacı olabilecek hastalara hizmet vermek amacı ile kullanılır.Hasta nakil ambulansında 2 personel (ATT-SÜRÜCÜ) görev yapar. Hasta nakli sırasında sağlık personeli hasta kabininde hastaya refakat eder.

KİRALİK AMBULANS
Kiralık Ambulans Hizmetini Genel’de Şantiyeler, Fabrikalar, AVM, Özel Olarak Kiralama, Hastaneler, Spor Merkezleri, Tıp Merkezleri, Özel kurumlar, Devlet Kurumları, Alışveriş Merkezleri, Stadyumlar Gibi Alanlarda Kiralık Ambulans İhtiyacınızı Giderebilirsiniz.

ŞEHİRLER ARASI AMBULANS
Hastanızın ileri tetkik ve tedavisi için daha büyük şehirlere nakledilmesi gerektiğinde ya da tedavisi tamamlanan hastanızın bir başka şehre nakli gerektiğinde ya da hastanızın bir başka şehre evine nakli gerektigi durumlarda sağlık bakanlığınca belirlenen teknik ve tıbbi donanıma sahip araçlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

İSTANBUL ÖZEL AMBULANS
Tam donanımlı ambulanslarımız ve alanında deneyimli uzman ekibimiz ile İstanbul’un her yerine hasta nakil ambulansı, revir hizmeti, organizasyon ambulans hizmeti ve sağlık danışmanlığı hizmeti vermekteyiz.

DİZİ VE FİLM SETLERİ
Türkiye genelinde film, dizi reklam ve sinema setlerinde oluşacak herhangi bir kazaya karşı hazır ambulanslarımız ve deneyimli ekiplerimiz ile herzaman hizmet verir. Uzman ve eğitimli personel kadromuz ile beraber nakil ambulansı veya acil yardım ambulanslarımız ile gereken durumlarda size özel olarak hizmet vermektedir.